açıklama

TRABİTAŞ SOSYAL VE KÜLTÜR HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Trabitaş, bir Trabzon Büyükşehir Belediyesi şirketidir. Faaliyet Alanlarından bazıları : Tarihi ve Turistik Mekanların İşletmeciliği, Sosyal Tesis (Restaurant&Cafe), Büfe İşletmeciliği, Düğün-Davet ve Organizayon, Catering, Kurumsal Etkinlikler, Kültürel Faaliyetler, Şehir Turu, Hediyelik Eşya
MİSYONUMUZ

Hizmet verdiği alanlarda Trabzon Büyükşehir Belediyesi adına en yüksek hizmeti sunmak, tarihi ve doğal güzellikleri olan mekanlarımızı en iyi şekilde değerlendirmek, sosyal ve kültürel hayata renk katmaktır. Kaliteden ödün vermeden hedeflerimize ulaşmayı ve bunu yaparken de çevremize özen göstermeyi hedeflemekteyiz.
VİZYONUMUZ

Doğru ve verimli işletmecilik anlayışını faaliyette bulunduğu her segmentte uygulayan, Trabzon kültürüne sahip çıkarak sürekli gelişen bir marka olmaktır.
KURUMSAL

Şirketimiz 04.04.2012 tarihinde kurulmuş olup sermayesi 8.500.000,00TL dir. Başkanımız Adnan GÜL'dür. Yönetim Kurulu Üyelerimiz : Adnan Gül(Yön.Kurulu Baş.), Şerif ÖZGÜR(Yön.Kur.Baş.Yrd.), Mehmet YANIK(Üye), Mahmut KALAYCI(Üye), Fatih BEKTAŞ(Üye),İbrahim KUL(Üye) dur. Tek Pay Sahipli Anonim Şirket yapındaki şirketimiz çeşitli ticari faaliyetler yürütmektedir.

0(462)-411 10 11
bilgi@trabitas.com.tr
İskenderpaşa Mah. Atatürk Meydan Sit. Apt. No:7/4 Ortahisar/TRABZON